Požární servis s.r.o.

servis v oblasti požární bezpečnosti staveb

O naší společnosti

Telefon: 417 637 011

Fax:       417 637 019

Mobil technika:   773 646 454

Mobil ekonoma:  601 240 488

 

Společnost Požární servis s.r.o. vznikla sloučením dvou společností. Původní společnosti Vladimír Hábl, Požární servis a Mgr. Jiří Pospíšil, Požární bezpečnost staveb. Hlavní činností společnosti Požární servis byla kontrola hasicích přístrojů a revize hydrantů. Sloučením obou společností se portfolio rozšířilo o další služby, kontroly požárních klapek, kontroly požárních ucpávek, kontroly požárních dveří a ostatních požárně bezpečnostních zařízení. Další službou, kterou již spojená společnost uvedla do svého portfolia byla hydraulická kontrola tlakových lahví pro potápění a fyzická kontrola požárních nádrží za použití potápěčské techniky.

Na jaře roku 2014 jsme  přestěhovali vedení společnosti a ekonomku do nového objektu v obci Čeřeniště. Certifikovaná dílna je i nadále v Brožíkově ulici v Ústí nad Labem.

Mezi významné produkty naší společnosti patří také nabídka školení požární ochrany pro organizace i jednotlivce. Pro příklad uvádíme školení s názvem „Použití hasicích přístrojů v praxi“ a školení „Požární voda v praxi“, při kterých si školení zaměstnanci mohou na živo vyzkoušet použití hasicího přístroje nebo si sáhnout na proudnice různých typů a podobně.

 

Kontakty

Mobilní plnička přenosných hasicích přístrojů

Plnička N2

Plnička CO2

Některá z používaných zařízení